Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az a kérdésem hogy szerintetek...

Az a kérdésem hogy szerintetek hogy lehetne pénzt keresni? Nem sokat Hanem zsebpénzt. Esetleg valami internetes játékkal vagy valami mással? Köszönöm válaszaitokat.13/F

Figyelt kérdés

2015. júl. 2. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
majd 2 év múlva, amikor betöltötted a 15-öt, akkor iskolai szünetekben mehetsz diákmunkára
2015. júl. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősünk olyan játékkal játszik amin szokott nyerni néha ipadot csak nem mondja el a nevét.Én ilyesmikre gondolnék most
2015. júl. 3. 06:30
 3/4 anonim ***** válasza:

13 évesen ne legyél már olyan hülye, hogy ezt elhiszed...

Amúgy meg tanult emebrek nem kapnad tisztességes munkát, nem egy gyerek után fognak kapkodni. Majd 15 évesen mehetsz diákmunkázin, pl. szórólapozni vagy pakolni, addig élt túl ipad nélkül.

2015. júl. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 12 évesen egy Ferrari Californiát nyertem egy ilyen játékon, de én sem mondom meg hogy hol. :)


Esetleg öreg néniknek bevásárolhatnál a boltban.

2015. júl. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!