Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyit fizettek Budapest...

Mennyit fizettek Budapest belvárosában, ha albérlők vagytok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék rá, hogy nagyjából reális-e az ár, amit tőlem kérnének. Illetve úgy általában, hogy mennyit kérnek egy belvárosi lakásért (rezsi, közös költség nélkül, tehát csak az az összeg, amit a tulajdonosnak kell odaadni). Légyszíves azt is írjátok le, hogy hány szobás lakásért fizetitek azt az árat, amit. Előre is köszönöm!
2010. márc. 3. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:

én baráti/rokoni egyszobás lakásért (külváros) fizetek 30-at, de ez rég nem a piaci árakat követi. másoktól azt hallom, hogy szobánkét 50-et, lakásonként min. 70-et + rezsi.


te mennyit fizetsz?

2010. márc. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi masfel szobas lakasert a belvarosban 65- rezsit fizetunk, ugy hogy nem jok a butorok, a futes pedig szar.
2010. márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A belvarosban szep nagy lakasert (jo nagy volt, frankó butorok) 80 ezer+ rezsit fizettunk
2010. márc. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Várok még többet is! :)

Amennyit nekem kell fizetni: 40 + rezsi + közös költség, egy másfél szobás, bútorozott lakásért. Akkor ez nem is tűnik olyan magasnak, ahogy elnézem. Az Örstől egy köpésre vagyok.

2010. márc. 3. 16:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyuszóka, az Örs nem a belváros, nagyon nem. Az Örs környékén 50-60ezer + rezsiért mennek a másfél szobás bútorozott albérletek. Ha elég lepusztult a lakás akkor 50 ezer de ha felújított, akkor többnyire 60ezret kérnek. És ez a másfél szobás panelekre vonatkozik. De vigyázz, mert a rezsi húzós lesz... Az egyik ismerősöm is ott lakik és nem ritka a 40ezres főtáv számla. Mindenképpen kérd, hogy mutassanak közüzemi számlát.
2010. márc. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!