Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Észak Magyarországi Régióban...

Észak Magyarországi Régióban mikor kezdődik el a mosógép csere program (i (MGCS) pályázat?

Figyelt kérdés
Magyarul mikor lehet pályázni rá az Északi Régióban. :) Előre is köszi.

2015. júl. 7. 16:51
 1/6 belapus ***** válasza:

Július 14.


[link]

2015. júl. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

de néhány óra alatt elfogy a keret...

2015. júl. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elég elszomorító hogy csak a kattintás gyorsaságától függ. Köszi a válaszokat.
2015. júl. 7. 17:24
 4/6 Szabó Zoltán 47 ***** válasza:

Régionként máskor, de Észak-Magyarországon júl 14. 0 óra.

Az ÉMI honlapjáról tájékozódhatsz. Ha akarsz pályázni, javaslom, hogy 0 órakor ülj oda a géphez, mert órák alatt elfogy a keret.

De jól fontold meg, hogy pályázol-e. A hűtőnél mi úgy jártunk, hogy nem vettük igénybe a megnyert támogatást. Ugyanis csak a kijelölt boltokba lehetett volna megvásárolni a hűtőtgépet. Az a típus amit kinéztünk a pályázat benyújtása előtt már nem volt (állítólag kifutó modell volt), jóval drágábbak közül lehetett volna választani. Egyet ki is választottunk, de mielőtt végleg megrendeltük volna, körülnéztem a neten. (árgép) Kiderült, hogy a webáruházakban támogatás nélkül is jóval olcsóbb ugyanaz a típus, mint a kijelölt boltban támogatással. Ráadásul ezt még ingyen ki is szállították, míg a kijelölt boltból csak felárral hozták volna ki.

Szerintem a mosőgépnél is ez lesz. Javaslom, hogy mielőtt megveszed a támogatott mosógépet nézzél körül a neten, mert lehet, hogy macera (régi leadása, nyomtatvány kitöltése stb.) nélkül jobban jössz ki.

2015. júl. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem éjféltől, hanem reggel nyolctól lehetett edfig is pályázni.

Ráadásul elsején a program is rossz volt...

2015. júl. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves Szabó Zoltán nos tudnod kell hogy az árgépen szereplő cégek vállalkozások egy része feketén behozott árukat árul hangsúlyozom "webáruházban" ahol még nem is biztos hogy a cég valójában létezik-e ugyan is a képek minden webáruházban csak illusztrációk. Persze én nem azt mondom hogy minden cég aki felteszi magát az árgépre az csaló, mivel rengeteg megbízható bolt van az interneten pl. MediaMarkt, eDigital és még sorolhatnám viszont biztos hogy te is hallottál már róla hogy egy úgy nevezett "Expert" nevű boltra rászállt nem régiben a NAV. Vajon miért? Szerintem már ki is kitaláltad. Egyébként köszönöm válaszodat.
2015. júl. 8. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!