Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A konzolvilágon tegnap este (...

A konzolvilágon tegnap este ( 07. 08.20:30 ) megrendeltem egy játékot, körülbelül mennyi idő amíg felveszik a megrendelésemet? és miután felvették általában mennyi idő amíg kiszállítják?

Figyelt kérdés

2015. júl. 9. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ott van leírva a honlapon. Te az ilyeneket a rendelés ELŐTT nem szoktad elolvasni?


[link]

2015. júl. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, de ott azt írja, hogy a 16 óráig beérkező leveleket visszaigazolják, most lesz 16 és még nem igazolták vissza, pedig tegnap küldtem, csak a rendelési automatikus levelet kaptam meg, és arra vagyok kíváncsi, hogy általában mennyi idő múlva szállítják ki, az oldalon azt írják, hogy a visszaigazolás utáni nap a legkorábbi amikor kiszállítják, de lehet ez 3-4 nap is ? erre vagyok kíváncsi, hogy van-e esély, hogy holnapra kihozzák, de vissza sem igazolnak
2015. júl. 9. 15:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, akkor oda van szabadságon mindenki, és csak egy géppel kommunikálsz...
2015. júl. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!