Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tescos árufeltöltéssel kapcsol...

Tescos árufeltöltéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem diákmunkára, menni fogok a tescoba árufeltöltőnek, lesz eligazítás első alkalommal az alapokból, de nem szeretnék felkészületlenül odamenni. Szóval, ha van itt olyan, aki már dolgozott ilyen munkakörben az elmondaná, hogy mi lesz a feladatom illetve ez az egész, hogy zajlik majd?

2015. júl. 9. 13:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Illetve egy sorba kell majd pakolnom gondolom az árukat, egyedül leszek majd, vagy valakivel párban?
2015. júl. 9. 13:40
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kapsz egy sort (pl. üdítők) és ott kell felpakolni az árut a polcokra. Én általában egyedül voltam, mert nincs annyi ember, hogy mindenhol többen legyenek (néha azért előfordult).
2015. júl. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Szia!

Elfogják mondani, hogy mit csinálj, hogyan kell az árút tölteni, milyen kódot kellnézni stb. Ha figyelsz, akkor nem lesz baj. Általában nem egy adott sorbab kell töltened, mert ami termék egy raklapon, vagy kocsin van, az lehet vegyes is ezért megkell tanulnod, hogy mi, hol van. De ez nem nehéz.

Először az a dolgozó, akihez küldenek, aligha fog egyedül hagyni. Segíteni fog és neked gyakorlatilag csak segítened kell neki. Később, ha látják, hogy jól, szorgalmasan, megbízhatóan dolgozol, akkor fognak csak egyedül hagyni esetleg, hogy egymagadban tölts.

2015. júl. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem lesz olyan, amiket itt olvastam ezzel a munkával kapcsolatban, hogy semmit sem mondanak nekem, kiosztanak egy sorhoz és magamra hagynak diák létemre?
2015. júl. 9. 13:52
 5/9 A kérdező kommentje:
Kicsit félek :\
2015. júl. 9. 13:53
 6/9 A kérdező kommentje:
Meg egésznap ennyi a munka, hogy egy sort kell felpakolni?
2015. júl. 9. 13:55
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat, de nem valószínű, mert azért az osztályvezető ugyan úgy seggbe lesz durrantva reggel, ha egy sor vacak mert a diák nem tudta mit és hogyan csináljon és össze vissza töltött.


A lényeg:

Bármit töltesz csak a HELYÉRE töltsd. Sokkal többet ártasz vele ha össze vissza töltesz. Ha név alapján nem ismered fel a terméket akkor a vonalkód alatt lévő számok is szerepelnek az árcímkék alatt, azt össze tudod hasonlítani.

Árcíméktől JOBBRA a következő árcímkéig töltünk, nem tovább.

Ha nem fér ki egy egész karton akkor nem töltjük ki! Fél üres, megbontott karton ugyanis nem szabad tárolni! Akkor inkább hagyd, ha látod, hogy 6 van egy kartonban de csak 3 férne ki.


Ezzel kb. a 90%-át el is mondtam a lényegnek, no para, nem nehéz. Ha esetleg egy gumitenyerű szövetkesztyűt viszel magaddal (matricáztasd le mikor belépsz) az sokat fog segíteni, a papír könnyen vág ám és ki is szívja a nedvességet a kezedből, ha nem szoktad a pakolást nagyon kellemetlen.

2015. júl. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sniccert is érdemes vinni (természetesen arra is kérj matricát), nem mindig adnak (és anélkül elég kellemetlen kartondobozokat kinyitni 8 órán keresztül, főleg kesztyű nélkül).
2015. júl. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..még valami hasznos tipp?
2015. júl. 9. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!