Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a biztos havi jövedelmet ígérő honlapról?

Figyelt kérdés
[link] Van aki próbálkozott már hasonlóval és bejött neki?
2010. márc. 5. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Átverés.
2010. márc. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nemcsak átverés,hanem veszélyes is lehet minden adatomat megadni ismeretleneknek.A pontos lakcím alapján,akár ki is rabolhatnak!
2010. márc. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak abba gondolj bele ha valaki (aki az oldalt csinálta) ezt komolyan gondolja, akkor vette volna a fáradságot és a pénztárcáját hogy egy domaint regisztráljon és egy nem ingyenes szerkesztővel készített weboldalt csináljon.

Javaslom hogy írj neki egy levelet a kapcsolat menübe hogy az első havi béredet előre kéred :)

2010. márc. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok :

Most hogy rendesen végigolvastam még le is köptem a saját monitoromat :)

Nagyon komoly lehúzás.

2010. márc. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a csóka azzal keres pénzt, hogy mindkét bannerlinkjében ott van a saját refIDje. Ha rákattintasz ezekre, és feliratkozol, akkor ő alá fogsz kerülni a láncban. Mint a piramisjátékokban.


Persze ő se kap ezekért komoly összeget, csak pár eurocent jutalékot az új emberek után, de ha sok hasonló szerencsétlen regisztrál az ő oldalán keresztül, akkor talán neki összejöhet 100 euró ebből pár hónap alatt...

2010. márc. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!