Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayen miért nem enged 4nél...

Ebayen miért nem enged 4nél több termékre licitálni?

Figyelt kérdés
Esetleg be lehet valahol állítani, hogy egyszerre több termékre is lehessen licitet tenni?

2015. júl. 18. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Ebay-t annyira nem ismerem, de a Vaterát igen: ha nem ellenőrzött vásárló valaki, akkor csak korlátozott vásárlási jogokkal rendelkezik, azaz van vásárlási limit.

Nálad is ilyesmi lehet...

2015. júl. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja, kimaradt: ha teljes jogú, ellenőrzött vásárló vagy, akkor korlátlanul licitálhatsz.

Teljes jogú felhasználóvá úgy lehet válni - a Vaterán, hogy a számlaszámodról átutalsz 100 ft-ot.

Úgy tudom, az Ebay-n pedig össze kell kapcsolni a bankszámlát a Paypal-al. Ha hülyeséget mondtam, akkor majd a többiek jönnek és kiigazítanak :-)

2015. júl. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez mind meg is volt, amit leírtál, és már vettem 3 db terméket. De még mindig csak 4 licitem lehet összesen :(
2015. júl. 18. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!