Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay fontos kérdések?

Ebay fontos kérdések?

Figyelt kérdés

Mert múltkor, ugyan nem az e-bayről, de kínából rendeltem pár dolgot, és 2 hónapot kellett rá várni, és több termék sérülten érkezett.

Szerencsére azokat meg tudtam csinálni, de nem hinném, hogy egy parókával boldogulnék, ezért félek e-bayről kínából rendelni. Láttam amerikából is azt a terméket, de kétszeres áron.

Betartják a kiszállítási időt?

Mire kell figyelni rendelésnél?

Honnan éri meg jobban?


2015. júl. 24. 10:46
 1/3 anonim válasza:

Én az eddigi rendeléseimmel meg vagyok elégedve :) a szállítási időt mindig betartják, de ha Hong Kongból rendelsz, akkor az sokkal több idő :/

Az eladó értékeléseire érdemes odafigyelni, de ha nem jön meg a csomagod, akkor van olyan lehetőség, hogy az eladó vagy újraküldi a csomagot, vagy az árát visszakapod.

2015. júl. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ, sokat segítettél. :)

Egy kérdést még megengedsz? Hong Konghoz eleve több szállítási időt írnak, vagy nekem kell kalkulálni? Ha augusztus elején rendelek, október eleje felé azért csak ideér, nem? :)

2015. júl. 24. 11:03
 3/3 anonim válasza:
Akkorra már szerintem igen :) bár én pont most intéztem el egy "ügyet", mert nem érkezett meg a cuccom Hong Kongból :/ Már rendeltem máskor is, akkor megérkezett onnan csak egy hetes késéssel
2015. júl. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!