Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Görög euroval fizethetek más...

Görög euroval fizethetek más országban ahol szintén euro a fizetőeszköz?

Figyelt kérdés
2015. júl. 24. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. júl. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az euró az euró és kész. Nincs görög, német, osztrák, stb.
2015. júl. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De van . Csak a minta a kulonbseg. Amugy fizethetsz.
2015. júl. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze :D
2015. júl. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

csak a fém pénzek terén van a mintában is különbség, a papír ugyanaz.


Egyébként még az sem befolyásolná a dolgot, ha a görögök kilépnének az eurózónából, a pénz továbbra is € maradna, és fizethetnél vele bárhol. Amúgy mostanra annyira megkeveredtek az érmék, hogy sehol nem fogsz egy országból származó érmékkel találkozni.

2015. júl. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy mi van rajta mert hivatalos pénznek számít, lehet vele fizetni minden tagország külön egyedi eurókat bocsáthat ki ami helyi fizetőeszközként de más eurós országokban is ugyanúgy ugyan abba az értékbe fel lehet használni. Én szlovák euróval fizettem németeknél és semmi gáz nem volt belőle. Mondták is nekem hogy simán lehet vele fizetni. Ha meg is szűnne Görögöknél az euró akkor is érvényes pénz lenne más országokban ahol euró a hivatalos pénznem.
2015. júl. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. júl. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez az értelme az eurónak... Miért lenne közös valuta, ha mindenki csak a sajátját fogadná el?
2015. júl. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!