Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Élő ázsiai hendikepes fogadásn...

Élő ázsiai hendikepes fogadásnál a fogadás pillanatában, 0:0-ás állással kezdődik a meccs függetlenül attól, hogy előtte hány gól született?

Figyelt kérdés

Például 2-0 az állás és fogadok a hazaira -1 gólos hendikeppel akkor úgy veszik hogy 0:0 és még rúgniuk kell kettőt, hogy nyerjek?

Ja és ez érvényes a sima hendikepre is?

Esetleg ez iroda függő?



2015. júl. 25. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Hendikepes fogadásnál nem 0-0 ról indul a mecs a fogadásnál. :-)
2015. júl. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Márcsak azért kérdezem mert valamelyik nap fogadtam, 3:0-ra vezetett a csapatom amikor raktam rá -1 gólos hendikeppel. A vége 4:2 lett de nem nyertem. Egyébként 3,22-es odds volt rá amit furcsáltam is.
2015. júl. 25. 15:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen az ázsiai tipusú hendikepben,élőben 0-0 ról indul mindig.Mindegy mi az állás csak az elkövetkező idő számít.

Az oddsokból is rá lehet jönni mint ahogy te is furcsáltad.

2015. júl. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!