Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miután töröltek a munkaügyi...

Miután töröltek a munkaügyi központból menyivel utána lehet újra regisztrálni?

Figyelt kérdés
Nem vittem vissza egy közvetítőlapot az ügyintézőmnek ezért töröltek. Délelőtt szóltak, hogy aznap délig vigyem be, de esélytelen volt, mert ahova kiközvetítettek ott nem adták vissza. Az ügyintézőm felhívta a munkáltatót, de azt mondták náluk nincs. Nekem kellett volna elmenni érte és visszakérni attól akinek odaadtam. De hiába is indultam volna el érte, mert nagyon messze van tőlünk és tuti nem értem volna vissza időbe, ráadásul már arra sem emlékszem, hogy kinek is adtam oda. Szóval a lényeg, hogy töröltek már vagy 3 hónapja és most szeretnék megint regisztrálni.

2015. aug. 8. 00:32
 1/2 verde ***** válasza:
A törlő határozatban benne van a pontos dátum, hogy mikor regisztrálhatsz újra. Egyébként a törléstől számítva 60 napig nem kerülhetsz ismét nyilvántartásba.
2015. aug. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.
2015. aug. 8. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!