Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyha jofogason egy adott...

Hogyha jofogason egy adott felhasznalora akarok rakeresni es arra hogy miket toltott fel azt hol lehet?

Figyelt kérdés
Az egyik nap lattam valamit jofogason amit megvennek de mar nem talalom mert azota annyi hirdetes kerult fel viszont a nevet tudom tehat ha ra szeretnek keresni a felhasznalora azt hol tudom megtenni?

2015. aug. 9. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

miért nem szűröd le a böngésződ előzményeit ahol időrendbe rendezve mutatja miket látogattál meg


firefoxban ctrl + h


beírod a keresőben h jofogas.hu és ott lesz

2015. aug. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de nincsenek meg az elozmenyek sajnos..tehat nem veletlen kerdeztem igy hogy hol lehet jofogason belul rakeresni egy adott felhasznalora de azert koszonom:)
2015. aug. 9. 17:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Felhasználóra nem tudsz keresni, de ha emlékszel a hirdető lakhelyére, a termék árára akkor azt beállítható szűrési feltételként. A hirdetés szövegére is rákereshetsz a 'keresés a hirdetés szövegében'-t pipálva.


Máskor mentsd el a jófogáson 'Kedvenc'-ként, vagy akár a hirdetés linkjét is elmentheted, pl. magadnak emailban elküldve.

2015. aug. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!