Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen mentalitású eladó/vásár...

Milyen mentalitású eladó/vásárló vagy az online piacteres oldalakon? Mit teszel, ha több vevő jelentkezik egy termékért?

Figyelt kérdés

Például előfordul, hogy próbálsz alkudni egy termék árából?

Ha eladsz valamit akkor minden esetben az első jelentkezőnek adod oda, vagy ha többet kínálnak, akkor másnak is?

Ha hirdetsz valamit és van jelentkező, akkor egyből leszeded a hirdetést, vagy vársz még pár napot, hátja jelentkezik más is?



2015. aug. 13. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Aki előbb fizet, azé az árú.

Én játékokat árultam nagyon sokszor futottam lukra emberek miatt.

Így, aki jött érte, az vitte.

2015. aug. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez az "előbb fizet" felvetett egy új kérdést: Arra érted, akitől a leghamarabb megkapod a pénzt, például ha van valaki, aki rögtön utalná és aki mondjuk egy hét múlva kapja meg a fizetését, akkor kinek adod?
2015. aug. 13. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd. A vaterán nincs szórakozás. Vagy az viszi el, aki a legtöbbet licitált, vagy pedig az, aki hajlandó kifizetni a villámárat/fixárat (ha van). És a hajlandó alatt azt értem, hogy ténylegesen rákattint. Ennyi. Amint küldi a zsozsót, már postázom is.
2015. aug. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Ilyen egy hét múlva lesz fizú felejtős.

Ha jóváíródik a számlámon, akkor onnantól övé. Nyilván ez esetben küld egy átutalási igazolást, így szólsz a többieknek.

Én így csináltam.

Mint írtam, csak magad sz*patod, ezzel a várunk 2-3 napot. Ha kell viszi, és fizet.

Boltban, is azonnal fizetsz a kenyérért, nem egy hét múlva.

2015. aug. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Igen.

2. Első jelentkezőnek akkor, ha 3 napon belül ott van a termékért. A következő jelentkezőt visszahívom, ha az első mégsem jönne.

3. Ha eladtam. Kamu jelentkezők miatt nem veszem le.


Nem vagyok mentalista, a józan ész ezt diktálja. :-)

2015. aug. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!