Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Gond a Szerencsejatek Zrt....

Gond a Szerencsejatek Zrt. Ehhez keresek ugyvedet, -Es nem, nem az a bajom, hogy nem nyertem, -meg az sem hogy csalas tortenik (? ) mert errol nem allithatok biztosat. Viszont szabalyellenesseget szeretnek leleplezni leplezni-

Figyelt kérdés

2015. aug. 13. 20:26
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
konkrétan mit?
2015. aug. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Konkretan sms fogadassal kapcsolatban. A honlapon feltuntetett informaciok nem valosak. Valamint a telefontarsasagokkalvalo egyuttmukodes kapcsan is. Nagyon sok eszrevetelem van es a 250 oldalos szabalyzatukban sem talaltam erre vonatkozo dolgokat.Nemvagyok jatekos, epp csak 1 hetig probaltam ki.Karbantartas miatt nem utaljak ki az osszeget, a rendszeruk ugy ahogy van rossz.De a fogadasokat nyilvan elfogadja.
2015. aug. 13. 20:42
 3/35 A kérdező kommentje:
Az ugyfelszolgalatuk sem tudta megmondani napokon keresztul, hogy mennyi az aktualis nyeremeny-nem ezen mulik a boldogulasom termeszetesen, de ezt az aljassagot nem turom.
2015. aug. 13. 20:47
 4/35 anonim ***** válasza:
Szerencsejáték Főfelügyelet, bár csak az idejüket pocsékolod
2015. aug. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Vagy az en idomet, mert ugye az is penz... Dokumentumot es fotokat iskeszitettem arraol, hogy mi hamis a honlapjukon-mind a hivaslistaban, mind az sms-ek kozott minden informacio megtalalhato. Engem nem erdekel hanyszor kernek bocsanatot az ugyfelszolgalatukon-es a penz sem erdekel, par ezer forinrol van szo. - Nem tudom,hogyan engedhetik meg ezt maguknak-En nem fogom hagyni.
2015. aug. 13. 21:00
 6/35 anonim ***** válasza:
És mit gondolsz, az ügyvéd majd pusziért fog neked ezzel foglalkozni?
2015. aug. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Nem, nem is adok neki puszit. Egy kicsit bizarr lehet, de en meg hiszek abban, hogy a jogainkat-es barmely szolgaltatassal vagy vasarlassal kapcsolatos minosegi kifogasainkat ervenyre jutathatjuk. Egyebkent a Fofelugyelet mar nincs, megneztem NAV-os oldal ugrik -es 404....
2015. aug. 13. 21:06
 8/35 A kérdező kommentje:
2015. aug. 13. 21:07
 9/35 A kérdező kommentje:
Valamint ez: [link]
2015. aug. 13. 21:09
 10/35 anonim ***** válasza:

Szerencsejáték Felügyelet

Cím: Budapest, Sas u. 23, 1051

Telefon:(1) 311 3650


De komolyan csak a saját időd és pénzed pazarlod, a SzJZRT-n sosem találsz fogást.

2015. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!