Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 12 évesen szeretnék pénzt...

12 évesen szeretnék pénzt gyüjteni. Egy XBOX One-t szeretnék venni. Szüleim megvehetnék de azt mondták valamennyit gyűjtsek én is össze. Példákat tudnak mondani?

Figyelt kérdés

2015. aug. 19. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Mire mondjunk példákat?
2015. aug. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Még is mit gondolnak a szüleid 12 évesen honnan fogsz pénzt gyűjteni??? Ne haragudj, de elég hülye szüleid vannak. Én 19 évesen tudtam először összegyűjteni pénzt anno egy Xbox 360-ra diákmunkából, meg ösztöndíjból. 12 évesen nem igazán van legális pénzkereseti lehetőséged.
2015. aug. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szülinap, névnap, karácsony, húsvét, stb. kérj ezekre pénzt.
2015. aug. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
32%
Árulj limonádét.
2015. aug. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Második.Nem hülyék a szüleim.Névnap szülinap ilyenekre gondoltak.A többi választ köszönöm
2015. aug. 19. 16:33
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Akkor most mi a szar értelme volt ennek a kérdésnek. A szüleid azt mondták hogy az ára egy részét spórold össze szülinapi, névnapi stb.. pénzből. Ha te ezzel tisztába voltál, akkor minek kérdezted meg???
2015. aug. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csinálj házimunkát otthon pénzért addig se a monitort lesed. xd
2015. aug. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyere hozzám mosogatni, annyira nincs kedvem most hozzá... :D
2015. aug. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!