Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megbízható signal service és...

Megbízható signal service és broker bináris opciókhoz?

Figyelt kérdés

Szeretném kipróbálni a bináris opciókkal való kereskedést. Rengeteg signal service provider létezik, természetesen mindegyik legalább 65%-os ITM-mel reklámozza magát. Nehéz azonban releváns információt találni, mert oldalak százain csak kamu ajánlások vannak. Biztosan léteznek megbízható signal service-ek, de nehéz megtalálni őket.


Kizárólag olyanok véleményét szeretném kérni, akik már rendelkeznek saját tapasztalattal és hosszabb ideje nyereségesen használnak valamilyen signal service-t. Illetve ha valaki signal nélkül, saját indikátorokkal kereskedik hosszabb ideje nyereségesen, akkor szívesen venném, ha megosztaná, hogy pontosan milyen indikátorokat használ.



#bináris #bináris opció #signal service
2015. aug. 19. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy időben én is kerestem, de nem találtam hosszabb távon megbízható szignál szolgáltatót. Ha valakinek jól megy, akkor nem fog ezzel szórakozni, hanem kereskedik.

Ha valaki ilyen szolgáltatást nyújt, az azt jelenti, hogy ezzel akar pénzt keresni és nem a kereskedéssel.

2015. aug. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!