Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Biztonságos eBay-ről OTP...

Biztonságos eBay-ről OTP Junior bankkártyával vásárolni? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Még nem rendeltem semmit sem eBay-ről, de úgy hallottam hogy a biztonságos vásárlásért nyitni kell egy Paypal kártyát. Ha valaki rendelt már nélküle, OTP Junior kártyával, leírná hogy hogyan kell, mik a tapasztalatai?

2015. aug. 24. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Igazából így is minden fizetés a PayPal-on keresztül bonyolítódik le. A PayPal-nak adod meg a bankkártyaszámodat, és ők a kereskedőnek már csak visszaigazolnak, hogy rendben van-e, vagy nem.

Ezt regisztráció nélkül is meg lehet tenni, de regisztrációval kényelmesebb, meg egyszerűbb a problémás ügyek intézése.

2015. aug. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 2 éve azzal fizetek ebayen junioros kártyával.
2015. aug. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2015. aug. 26. 22:30
 4/4 anonim ***** válasza:
"nyitni kell egy Paypal kártyát" - Paypal kártya nem létezik. 100%-ban biztonságos. Énmár 7 éve használom. Ha nem vagy 14+ akkor nem tudsz vásárolni.
2016. ápr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!