Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék pénzt keresni?

Hogyan tudnék pénzt keresni?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és pénzt szeretnék keresni. Hónapok óta próbálom eladni régi biciklimet, plüssállataimat, kézzel varrt tárgyaimat, de semmi. Nem gyűjtök különösen semmire, de azért nem ártana pénz, ha valamit szeretnék venni. Természetesen van zsebpénzem, de abból elég nehéz gyűjteni.

#pénzkeresés #eladás #kézzel készített tárgyak eladása
2015. aug. 29. 00:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12 évesen nem sok értelmes dologgal lehet pénzt keresni. Max kedves szomszédok és rokonok segítségével. Illetve otthon ha rengeteget dolgozol (bár akk se várj milliókat). Nekem könnyű dolgom volt, de nem tudtam spórolni.
2015. aug. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ez sajnos nem jó, mivel panelben lakunk és a szüleimtől igazából rengeteg mindent kapok, de azért az még is más, ha magad veszed meg :) nem olyanra költeném, hogy a sarki boltba egy karton nyalókát vennék, inkább mondjuk filc anyagot, abból varrnék tárgyakat, eladnám és még keresnék is rajta! :) de azért nincsen valami más jó ötlet? mert szoktam barátoknak pl rajzolni, de azért nincs szívem kérni :D :(
2015. aug. 29. 00:11
 3/16 anonim ***** válasza:

Naponta megkérdezik ezt, könyörgöm használd az agyad előbb és keress rá.

Röviden: ha ismerősöktől nem kapsz pl. fűnyírásért vagy sírsz a szüleidnek lóvéért, akkor sehogy. 12 évesen semmi szükséged amúgy sem nagyobb összegre.

2015. aug. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Utánaolvastam :)

Akkor azt például megtudnátok mondani, hogy diákmunkát szülői engedéllyel menhelyen hány éves kortól tudok végezni?

2015. aug. 29. 00:38
 5/16 anonim ***** válasza:
Szintén 98261346934169x megkérdezték. 15 éves kortól.
2015. aug. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
jo nem kel igy válaszolni, ezt is olvastam már, de biztosra szeretnék menni.
2015. aug. 29. 00:51
 7/16 anonim ***** válasza:
Menhelyen nem szokott diákmunka lenni, csak önkéntes jellegű. Tehát ingyen. Diákmunkát, ahol örülsz ha találsz munkát, nem pedig válogatsz hogy hova menj, 15 éves kortól lehet vállalni szünetekben szülői engedélyel 16 éves kortól egész évbe.
2015. aug. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Youtubeozás!

Egy jó ötlet és minőségi videókkal egy kis angoltudással pár hónap alatt elehet érni egy elég jó szintet.

Nem tudom mennyi pénzt akarsz keresni de ezzel bármennyit lehet pár ezer forinttól egészen százezrekig.

kb így számolj: 1 milló megtekintés 200 ezer forint.

havi 100 ezer megtekintést talán el is tudsz érni könnyedén. és 20e forint nem is olyan rossz zsebpénznek.

2015. aug. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszi az ötletet, sajnosnem vagyok az a nagy videozos
2015. aug. 30. 16:13
 10/16 anonim ***** válasza:

@11:05


Minőségi kamera, mikrofon. Esetleg külső capture hardver stb... ezek mind ingyen vannak ugye?

2015. aug. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!