Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Heti 4000 forintból ki tudnék...

Heti 4000 forintból ki tudnék jönni Budapesten? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy lakasom ott élek, és eddig volt egy albérlőm is, lakótársam, ő elköltözött,jön majd helyette egy másik,de csak októberben. Napi 12 órát vagyok a suliban, gyakran este is bent kell maradnom, így csak hétvégente tudok dolgozni, mivel küldök haza pénzt,hogy anyuéknak segítsek, így most úgy néz ki, hogy heti 4000 forintot tudnék költeni ,ha mindent befizetek ennyi marad. 30.000 egy hónapra. Tudnátok ajánlani olcsó,de azért fogyókúråsabb,egészséges ételeket,amiket könnyen el tudok készíteni több napra is?

Köszönöm!

20/L



2015. aug. 30. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
2015. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés: nem tudnád megbeszélnia szüleiddel, hogy amíg nincs új lakótársad, addig nem adsz haza? Gondolom ők sncsenek egyszerű helyzetben, de azért éhes halni neked sem kéne.

Heti 4000 forintból amúgy baromi jól be lehet vásárolni alap dolgokat, amikből lehet főzőcskézni, pl. krumpli, pár szál virsli, hagyma...

Deha beírod a google-ba amúgy, hgy szegénykonyha vagy egyszerű ételek, millió és egy ötletet kiad arra, hogy lehet kevés pénzből tartalmasabban főzni.

2015. aug. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Manj el randizni, és engedd, hogy a srác fizessen. :)
2015. aug. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon rendes vagy, hogy diákmunkából még haza is küldesz, de ez az, ami abszolút nem elvárható, én teljesen kiakadok az ilyenen. Tanul a gyerek, próbál egyedül megélni, és még pénzt is küldjön haza? Ez tényleg bicskanyitogató.
2015. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a szüleidnek köszönheted a lakásod. Elég nehezen lehet egy hetet kihúzni 4000 ft-ből, de csirkefarhátból és rizs/krumpli kombinációból is sok mindent ki lehet hozni. Illetve megkérdezhetem milyen suliba jársz? Én fősulin 39 kredittel nem vagyok bent pár óránál többet naponta max 6-8
2015. aug. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, a szüleimnek köszönhetem a lakásomat, és ez most egy nehezebb időszak, a húgom édesanyámmal él, és bár anya dolgozik, még így is elég szűkösen jönnek ki.

Sosem kéri,hogy küldjek haza, ne gondoljátok azt, hogy neki ez így jó :/ Most nem megy máshogy :/

Utolsó válaszadó!

Színésznek tanulok, ezért ilyen lehetetlen az időbeosztásom :)

Az tippeket egyébként köszönöm! :)

2015. aug. 30. 23:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Sárgaborsó,de most voltam bp-i piacon már 150-ért vehetsz paradicsomot isteni paradicsom levet lehet belőle főzni,egészséges ,finom.
2015. aug. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!