Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay probléma? Rendeltem egy...

Lili43 kérdése:

Ebay probléma? Rendeltem egy terméket az ebayről. Eddig nem volt semmi probléma, minden áru megjött, kivéve ez az egy. Nem egy nagy összeg, de a 400, - Ft is pénz.

Figyelt kérdés

Írtam az eladónak, de nem válaszolt. A termék melletti jelzés szerint postázta a terméket, aminek legkésőbb augusztus 13-ig meg kellett volna érkeznie.

Olvastam, hogy lehet case-t ill. claim-t nyitni.

Le tudnátok írni részletesen, hogy az ebayen belül hogyan kell megnyitni ezeket.



2015. aug. 31. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
az ebay oldalán le van írva részletesen. Kicsit dolgozz meg azért a 400Ft-ért, ne minket dolgoztass... (OK, tudom, nem hasznos, lepontozni ér!)
2015. aug. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ és nem pontoznak le. :-)


Tudom, hogy az ebayen fent van (meg is néztem) csak éppen nem tudok angolul, ill. csak annyit amennyi a rendeléshez szükséges. Nem akartam senkit megdolgoztatni csak egy kis segítséget kértem Azt tudom, hogy lehet case-t nyitni, de nem éppen találtam. Persze lehet, hogy rossz helyen kerestem.

2015. szept. 1. 08:19
 3/3 anonim ***** válasza:

nem tudjuk leirni reszletesen mert mar millioan leirtak elottunk reszletesen


ha nem tudsz angolul minek erolteted?


tessek, itt a segitseg:


[link]

2015. szept. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!