Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sárga csekkel végeztem postai...

Sárga csekkel végeztem postai befizetést. Hány nap az átfutási ideje a pénznek?

Figyelt kérdés
Szeptember elsején fizettem be a postán a csekket, és 4-ig oda kell érnie. Be fog érkezni addig?

2015. szept. 2. 11:10
 1/2 anonim válasza:
Postai csekknek ha jól tudom, 2-3 nap az átfutási ideje. Tehát elvileg odaér 4.-re.
2015. szept. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Extrém esetektől eltekintve (bankszünnap, kirendeltségen, vagy világvégi postán délután feladott csekk) a feladást követő második munkanap a címzett számláján van az összeg. Az más lapra tarttozik, hogy a címzett hány napig, hétig könyvelgeti azt a saját rendszerében A konkrét kérdés: 09.01 kedd, mormál esteben 3-ám, ritka extrém esetben 4-én az összeg a célba ér
2015. szept. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!