Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akkor is jár start kártya...

Akkor is jár start kártya plusz ha gyesről a volt munkahelyemre megyek vissza?

Figyelt kérdés
Jelenleg is a cégnél vagyok papíron,de nem akar vissszavenni
2010. márc. 12. 06:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Hívd fel az Apeh start kártya ügyfélszolgálatot :)

06 40/42 42 42

Ők majd meg tudják mondani :)

2010. márc. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

"Kedvezményezettek köre:



Az a személy, aki a gyermekgondozási segély (gyes), a gyermekgondozási díj (gyed), a gyermeknevelési támogatás (gyet), valamint ápolási díj folyósításnak megszűnését követő egy éven belül (365 nap) kíván foglalkoztatásra irányuló jogviszonyt létesíteni, vagy aki a gyermek egy éves korának betöltését követően, a gyermek után igénybe vett gyes folyósítása mellett kíván munkát vállalni, feltéve, hogy foglalkoztatásra irányuló jogviszonyban nem áll. "



Én ebből úgy veszem ki hogy akkor sajnos nem jár,pedig jobb lenne ha akkor is járna,akkor talán nem küldenének el rögtön mikor bejelentem hogy szeretnék továbbra is ott dolgozni.

2010. jún. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!