Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretném eladni az autómat,...

Szeretném eladni az autómat, milyen internetes hirdetési oldalakra tudnám feltölteni ingyenesen?

Figyelt kérdés
A hasznaltauto.hu-t és az expresszt-t ismerem. Köszönöm!
2010. márc. 12. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem elég ez a kettő.Én csak ezen a 2 oldalon hirdetek autót.Legalább 10 autót adtam el és mindet 1 hónapon belül elvitték.A lényeg hogy az ár reális legyen az állapothoz.Magyar ember nem vesz olyan autót vagy ritkán amin nincs legalább fél év műszaki legyen akármilyen jó állapotban.Ha az autód nemér minimum 150 ezret legyen bármilyen jó állapotú nehezen viszik el mert az átíratás több mint a fele ilyenkor add oda üzembentartóra az később leadod az adásvételit.Csinálj legalább 5 képet belülről is.Számít a környezete ne disznóól mellet a sárban csináld a képet hanem egy szebb környezetben.Személy ne legyen a képben (volt hogy néztem egy autót megvételre de egy etnikum feszített a képen a jármű mellet ilyet nem veszek árulkodik a gazdáról).A hirdetés szövege legyen szakszerű kissé diplomatikus egy komoly embert tükrözzön(fiatal szlenggel dúsítót szöveg árulkodik a gazdáról azoktól nem szeretnek vásárolni.)És egy fontos dolog.Adj meg email címet mivel ez ingyenes oda sokan írnak mert van aki egy szere több autót néz meg nem szereti eltelefonálni a fél fizetést.Míg eladtam egy járműt arányokban 3-4 szer többen érdeklődtek emailban.
2010. márc. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a probléma az, hogy angol renszámos autóról van szó (Peugeot 406, tökéletes műszaki állapot, és az összes exptra, amit el lehet képzelni, ezért szeretnék 300-at). Ez talán nem irreális ár.. köszi a segítséged, tényleg hasznos volt a válaszod!!
2010. márc. 12. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!