Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Futárszolgálatossal meglehet...

Futárszolgálatossal meglehet ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Rendeltem használt hangfalat. Kérdésem az, hogy a kiszállításkor mielött átadom a pénzt megkérem, hogy várjon míg én kibontom és átnézem a 2 dobozt amiben a hangfal van? Ne legyen esetleg átverés a hangfallal vagy ilyesmi?

2015. szept. 8. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Nem, mert ő nem fogja visszavinni akkor sem, ha tégla van benne. Ez nem az ő dolga.


Nem fogja megengedni.

2015. szept. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Én egyszer megcsináltam szegény postással, holott tudom, hogy úgysem tehet semmit. A szemtanúk miatt tettem, (mert álltak még kint páran) hogy legalább ha baj van, legyen tanú. Teljesen fel volt háborodva, de megakadályozni sem tudott. A pénzt viszont mindenképp át kell neki adnod, a többi már jogi ügy ha nem azt kapod amit vártál.
2015. szept. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

De ugye nem jofogason rendelted?!

Miután átadtad a pénzt, a helyes sorrend!

2015. szept. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy kicsit gondolkozz! És mit csinálna a kibontott csomaggal a futár, ha nem fizeted ki? Mit mond a főnökének, miért van bontva a csomag?


A boltban belekóstolhatsz a redbullba, hogy tényleg az van-e benne? Nem! Kifizeted, utána nyitogatod!


Ha biztosra akarsz menni, elmész a cuccért személyesen. Csak a jó fogások (sicc!) véletlenül mindig pont az ország másik végében egy eldugott faluban vannak, ugye?

2015. szept. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De jófogásról rendeltem.
2015. szept. 9. 14:26
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

22-es csapdája. Jogod van kibontani a csomagot, de csak miután kifizetted.

1. nem kötelessége megvárni, a futároknak percre pontosan be van osztva az idejük, ha átvetted le kell jelenteniük, nincs erre felesleges idejük

2. mi van, ha nem jó? Visszaadni nem tudod a postásnak. Akkor meg teljesen felesleges akkor és ott kibontani.

2015. szept. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%
annyi értelme lehet, hogy ő egy független szemtanú, aki a bíróságon esetleg tanúsíthatja, hogy mi volt a csomagban. Mert ha nincs rá tanú, az eladó mondhatja, ugye, hogy ő belerakta a hangfalat, a vevő csak állítja, hogy tégla volt a csomagban...
2015. szept. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!