Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » OTP automatából FHB-s bankkárt...

OTP automatából FHB-s bankkártyával pénzt levenni?

Figyelt kérdés

Elvileg lehet? Mibe kerül?

A Páromé a kártya, de mivel új, ma jött még nem írta alá, mert dolgozik, nincs itthon. Ha aláíratlan kártyáról veszek le pénzt, elnyeli az automata?

Valaki használta már így?

Hálás köszönetem!


2015. szept. 10. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha a párodé a kártya, akkor miért Te akarsz levenni róla pénzt? Tud róla, egyáltalán?


Azt nem lehet pontosan megmondani, mennyi a pénzfelvétel díja, mert az függ a felvett összegtől is.

2015. szept. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Aláírás nélkül is tudsz levenni pénzt, ha tudod a pin kódot.

A díjat nem tudjuk megmondani, attól függ, hogy milyen számlacsomagotok van.

Ha a pénzügyi rezsicsökkentés keretében nyilatkozott az ingyenes készpénzfelvétről, akkor bármilyen automatán tudtok felvenni maximum két részletben havi 150 ezer ft-ot. Kérdés, hogyha tett nyilatkozoatot, akkor mikor tette. Ha augusztus 20 előtt, akkor már érvényes a nyilatkozat, ha augsztus 20 után, akkor csak október 1 után él az ingyenes lehetőség.

2015. szept. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Persze, hgoy tud róla, együtt élünk, csak éppen nem ebben a városban dolgozik, a csekkeket viszont fel kell adnom holnap. Csak nem tudom, hgoy ha nincs aláírva, akkor benyeli e a kártyát vagy nem érzékeli azt az automata.
2015. szept. 10. 21:44
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem csaló vagyok, csak egy anyuka, aki intézné a dolgokat, mert nincs más, nincs segítségem, a csekkek egy része pedig lejárt, így nem tudom tovább húzni.
2015. szept. 10. 21:46
 5/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok: oké, bocs, csak nemrég volt egy topik, ahol a pasi leemelte a közös pénzt a kártyáról.

A pontos összeget tényleg nem tudjuk megmondani, de idegen bank automatájából általában többe kerül készpénzt felvenni, mint a sajátból.

Nem hiszem, hogy aláírás nélkül elnyelné - igazából a PIN kód a lényeg.

2015. szept. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek, hogy segítettetek!
2015. szept. 10. 22:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Arra azért érdemes odafigyelni, hogy mivel a kártya új, használat előtt aktiválni kell.
2015. szept. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, aktiválni kell! Illetve ha van okostelefonod és a csekkeken QR-kód, akkor a legegyszerűbb feltenni az iCsekk alkalmazást és azzal befizetni a csekkeket és nem kell elmenni pénzt felvenni és a postára sem.
2015. szept. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sőt, nem kell csekket sem kérni a szolgálgatótól, ha már itt tartunk...
2015. szept. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom Nektek is, az aktiválás este megcsináltam.
2015. szept. 11. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!