Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol vannak ezek (szombaton,...

Hol vannak ezek (szombaton, de leginkább) VASÁRNAP délután-estefelé nyitva? (Budapesten, vagy akár az országban)

Figyelt kérdés

- patika (ügyeleti díj nélkül)

- műszaki/elektronikai/villanyszerelési szaküzlet

- számítástechnikai szaküzlet

- gazdabolt


Olyan nincs, hogy nincs az egész országban. OStobaságokat, mint a "Minek az neked", "Miért nem intézted el hétköznap", stb. ne írjatok! "Mi kell neked ezekből vasárnap?" Jelenleg semmi konkrét. Maga a lehetőség, hogy ne kelljen ezekre napokat várni. A normális válaszokat köszönöm!



2015. szept. 14. 15:15
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:

Szombat délelőtt még csak-csak nyitva vannak ezek, bevásárlóközpontok, illetve azok melletti sorokon akár szombat délután is (patika, számítástechnikai üzlet), de hogy vasárnap esélytelen, abban biztos vagyok. Műszaki üzlet esetleg akkor, ha az nagyobb és éppen az 5 vasárnapi lehetősége egyikét használja ki, akkor nyitva lehet, de azt szerintem karácsony környékére tartogatják (pl Euronics, Media Markt és hasonlók).


"Olyan nincs, hogy nincs az egész országban. "


Sajnos van/lehet, főleg hogy hoztak erre egy törvényt. A középső kettőre azt mondom, hogy a karácsony előtti vasárnapok valószinűleg tömegesen lesznek nyitva. Gazdaboltnál lehet szerencséd, ha háznál van, otthon vannak, és rendesek, hogy adnak valamit nyitvatartáson kívül. Patika szerintem régen se nagyon volt vasárnap, csak bevásárlóközpontokban.

2015. szept. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes választ. Bárcsak tudnék (vagy tudna valaki) élni ezzel a piaci réssel, de hát ugye ott tesznek keresztbe, ahol tudnak...
2015. szept. 14. 20:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Tulajdon kép nálunk nyitva van egy gazda bolt, ezt a piaci rést kilőtték azzal, h család dolgozik ott. Egyik számtech üzletet is találtam nyitva hétvégén egy kisvárosba de ez délalföld.

Abban az esetben, ha családi vállalkozás, akkor nyitva lehet. Nálunk egy abc megtehetné, h kinyit mert egy család tulajdona és 2 gyerek is ott dolgozik, de nem mert vasárnap lusták dolgozni. Szóval nem olyan nagy érvágás a vasárnap.

2015. szept. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!