Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretném megváltoztatni a...

Szeretném megváltoztatni a nevemet. Mennyibe kerülne az ősszes iratot kicseréltetni?

Figyelt kérdés
15/L

2015. szept. 14. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Túl fiatal vagy még, ennyi idősen én is le akartam cserélni, párszáz alatt nem úszod meg!
2015. szept. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pár száz?????
2015. szept. 14. 21:28
 3/4 anonim válasza:
89%
Amennyiben 14 év felett vagy, úgy 10 ezer Ft a névváltoztatási eljárás, és 2 hónap az elbírálás ideje. Ha megkapod az okiratot, akkor új anyakönyvi kivonatot kapsz, 2000 Ft. Jogsi 4000, személyi 1500, lakcímkártya 500, ha van a neveden autó akkor törzskönyv+ forgalmi csere 12000 Ft. TB és adókártya ingyenes! Minden szolgáltatónál ( bank, telefon, net, víz, villany, gáz stb...) is be kell jelentened ha van vmi a neveden! Pénzben nem vészes,inkább a sok utánajárás! Remélem tudtam segíteni
2015. szept. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Sokat segítettél
2015. okt. 5. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!