Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hétvégén az elektronikus...

Hétvégén az elektronikus utalások nem működnek?

Figyelt kérdés
eddig ha küldtem pénzt, itt neten az otp netbankon intézve azonnal jött is vissza hogy sikeres, ma egy olyat kaptam, hogy jelenleg várakozó státuszban van, és a következő nyitás alkalmával történik meg a tranzakció, most felnéztem újra de nincs is megjelenítve a számlatörténetben semmi...tehát kérdéseim hogy hétvégén nem működik az elektronikus utalás? illetve akkor miért nem látom sehol ha azt írta várakozóban van?
2015. szept. 19. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Péntektől hétfőre meg kell történnie.

Feltételezem elmentetted amikor látható volt.

2015. szept. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem mentettem, rányomtam hogy tranzakció ellenőrzése de ott csak az adatokat írta hogy várakozóban van...a pénzem is ugyanannyin áll mint előtte ennek meg semmi nyoma a számlatörténetben mintha meg sem történt volna semmi
2015. szept. 19. 11:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg nem is történt még semmi, várhatóan hétfőn reggel 7 és 9 között könyvelik le.
2015. szept. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A BKR rendszer, amin keresztül a bankok utalnak, csak munkanapokon üzemel.

Az utalás emiatt hétfőn kb 10 körül fog teljesülni.

2015. szept. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

HÉTVÉGÉN eddig sem teljesülhetett az utalásod, mivel szombaton és vasárnap banki szünnap van.

Egyetlen egy esetben megy át a hétvégi utalás: ha bankon belül, azaz OTP-s számláról Más OTP- számlájára utalsz.

2015. szept. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!