Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy csapatépítős, szabadulós...

Egy csapatépítős, szabadulós játékokkal foglalkozó munkára szeretnék jelentkezni, de valamilyen kreatív módon. Tudtok ötleteket adni a kivitelezéshez?

Figyelt kérdés

Megemlítették, hogy előny, úgyhogy nem nyúlok mellé. :) Videó cv jutott elsőre eszembe, de inkább bele akarom vinni a szabadulós szobát, mint pl egy kis makettet készíteni egy szobáról és bele a cv-mmel valahogy, vagy hasonló, de az meg macerás.

Még csak ötletelés szinten vagyok, és hátha valakinek van jó, használható ötlete.

Örömmel várom ha van, és előre is köszi a segítséget.



2015. szept. 19. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel jelentkezhetnék is helyetted, nem gondolod? :D
2015. szept. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A jelentkezési módokat gyűjtöm össze, erre keresek ötleteket. Szerintem érthető voltam és nem a kész anyagomat várom. :)


Attól, mert valaki esetleg nem veszi megerőltetőnek és gondolkodik is netalán, és eszébe jut valami használható a kérdésemre, a már említett videó cv-n, maketten, esetleg prezin kívül, (bár te pont nem arra válaszoltál,amit kérdeztem, sebaj), az egy dolog, ez az első pontja az egésznek, ha érted. ;)


Mindegy, a neten is van használható információ, szerencsére.

2015. szept. 19. 16:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Kábítsd el a cég vezetőjét majd rabold el.

Egy szűk sötét helyen ébredjen, ahol videóüzenetekben kaphat tőled utasításokat arra vonatkozólag, hogy miként juthat ki. Az utolsó ajtót egy kód nyissa amire a válasz a CV-dben legyen.

2015. szept. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó,

az a vicces, hogy láttam is egy ilyen videót, amelyikben 2 srác hasonlóképp jelentkezett cégekhez. bár ennyire nem durvultak, csak üzenetet küldtek és a váltságdíj az interjúra történő behívás volt. és még jól is sült el. :)


Amúgy már megvan az ötlet, köszi.

2015. szept. 19. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!