Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 11. -es középiskolás lány...

Bbebe kérdése:

11. -es középiskolás lány vagyok, nem tudom h mi lehetnék? Pedig hamarosan már pályát kell jelölnöm, sima érettségin vagyok. Továbbiak lent.

Figyelt kérdés

Mint ahogy már mondtam, nem nagyon tudom h mit tanuljak, viszont vannak olyan dolgok amik kifejezetten érdekelnek pl: divat, szervezkedés akár rendezvényeken,masszőr is szívesen lennék vagy lakás berendezés is érdekel, szóval ilyen irányba nyitott vagyok, de nagyon fontos, h megfizessék és ne kelljen szűkösködnöm sem, véleményeteket és tanácsotokat kérném, hasonló munkakörök is érdekelnek. Mit gondoltok? Minél többen írjatok!

Üdv.:16/L



2015. szept. 22. 18:15
 1/1 csiripp válasza:
Szia!Nagyon fontos, hogy ismerd magad. Van kézügyességed? Szeretsz nyüzsögni? Szeretsz sok ember között lenni, vagy inkább fárasztanak, és egyedül szeretsz dolgozni, közben zenét hallgatni. Légkondicionált irodában látod magad csiniben, vagy inkább szabadidőben, és masszírozol sportkomplexumban. Szerencsés kitölteni pár tesztet, neten lehet találni, vagy akár beszélni szakemberrel, aki otthon van a munkaerőpiaci dolgokban, és Téged meg tud ítélni.Érdemes olyasmit választani szerintem, amiben van fejlődési lehetőség, vagy össze tudod kapcsolni később mással. Pl a divat/stílus vonalat összekapcsolhatod akár a rendezvényekkel (rendezvények szervezése+ dekoráció). Külön-külön is izgalmas persze, de érdemes továbbgondolni a dolgot már most, és apró lépésenként megvalósítani. Ha masszírozni szeretnél, annak előnye, hogy külföldön is könnyen találsz munkát, és ha gyógy-és sportmasszőr is vagy, és ügyes vagy, akkor akár állandó munkatársa lehetsz egy pl. focicsapatnak. Mindegyik jól fizethet, de egyik sem a klasszikus 8-4 munkaidő, és fontos, hogy nagy önfegyelmed legyen. Masszírozás után ha még képeznéd magad, fizioterápia, gyógytorna. Csukd be a szemed, képzeld el magad mindegyik szerepben, majd nézd meg, hogy mi az amiben ügyes vagy, próbáld meg reálisan megítélni a képességeidet és a személyiségedet, és tudni fogod merre indulj. Sok sikert kívánok :)
2015. okt. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!