Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sehova nem vesznek fel a...

Sehova nem vesznek fel a kinézeten miatt diákmunkára. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Először is remélem jó kategóriába tedtem :)


16 éves fiú vagyok és eddig már három helyen voltam. Az egyik egy boltban árufeltőltőnek a második helyen is hasonló a harmadik helyen meg mekibe voltam. Jól megnéztek meg se várták míg megszólalok, de ők már mondták, hogy nincs hely. Pedig előző nap mindegyikkel beszéltem telefonon miszerint rengeteg hely van nyugodtan menjek be egy megbeszélésre. Pedig normálisan voltam felöltözve. Így is útálom az arcom és ezen az sem segít, hogy cigány vagyok. Szeretnék pénzt keresni, hogy legalább tudjak magamnak valamit venni vagy anyumékat pénzileg. Hogy tudnék találni diákmunkát Nográd megyében?



2015. szept. 24. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Talán diák munkaszövetkezetnél próbálkozz, mivel közvetlen hiába mész a mekibe, meg a tescoba nem ők döntik el hogy kit vesznek fel.
2015. szept. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9%
Tescoba minden nyomit felvesznek menj oda
2015. szept. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tescoba diák csakis közvetítőn keresztül mehet.
2015. szept. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%

Ha a külsőddel van probléma (ne álszenteskedjünk, később a felnőtt életben is ugyanez lesz), akkor talán nem a frontban kellene próbálkozni.

Tehát nem olyan helyeken, ahol közvetlenül vagy kapcsolatban a vevőkkel.

Egy csomó más munka van, irodai betanított munkák, pl. borítékolás, vagy millió gyárban szalag melletti vagy egyéb betanított munka.

Én dolgoztam együtt cigánnyal diákként, igaz, nem ilyen helyen, ahol személyzetként jelentünk meg, hanem a háttérben.

2015. szept. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!