Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nincs minden nagyobb...

Miért nincs minden nagyobb üzletben legalább egy darab gyorspénztár?

Figyelt kérdés

A Spar egyes áruházaiban láttam már gyorspénztárt, ami a csak pár (5) különböző terméket vásárolni kívánóknak volt fönntartva. Miért nincsenek ezek

-egyrészt, ahol léteznek, nyitva,

-másrészt a többi üzletben (Tesco, Lidl, egyebek) elterjedve?


Sokat segítene azokon, akiknek egy-egy dolog kell, amit akkor és ott nem lehet vagy nem éri meg máshonnan beszerezni. Különösen igaz ez a kora esti órákra, továbbá a saját testsúlyuk sokszorosát cipelő, lassú nénikékkel teli üzletekre. Nem hiszem, hogy azt a szupermaketenkénti egyetlen plusz pénztárost olyan nagy költség lenne megfizetni, amikor (az említett időszakban) igény lenne rá bőven. Soha nem voltam még az egyetlen, aki pár termékkel a markában rohangált ide-oda, mert mindenhol rogyásig pakolt kosarakkal álltak.



2015. szept. 26. 15:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
miért nincs gyros pénztár azoknak akik csak gyrost akarnak venni...?
2015. okt. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hogy jön a gyros egy szupermarkethez? Ott legfeljebb grillcsirke van, külön pultban, külön kasszával.
2015. okt. 28. 16:41
 13/14 anonim ***** válasza:
tehát csak gyorspénztár lehet, gyrospénztár nem.
2015. okt. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

girlcsirke az nekem is kéne egy-kettő.

bajszomra tűzzném.

2015. okt. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!