Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csak engem zavarnak a rejtett...

Csak engem zavarnak a rejtett költségek?

Figyelt kérdés

Akciós szekrény+komód 80 ezer. Kiderül, hogy az ácsrács nincs benne az árban... 25 ezer.


Függönyvétel. Megtetszik egy függöny, ára is OK, kiderül, hogy ez Négyzetméter ár, függönynél!!!


Fülbevaló. Tetszik egy fülbevaló, ki akarom fizetni, erre közli az eladó, hogy ez csak a munkadíj, ami rá van írva. NAV gyanús dolog!



2015. szept. 28. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

:D Neharagudj, azt hittem az utolsó mondatodnál, hogy csak az egyik fülbevaló annyi, a párja nincs benne! :)

De igen, engem is nagyon zavar, és már mindent alaposan megnézek, mert én is jártam párszor így, ahogyan Te.

2015. szept. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Függöny méterárú mindenhol négyzetméter ára van. A harmadikat nem értem.
2015. szept. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem az eladási ár volt feltüntetve rajta, hanem az ékszerész munkadíja!
2015. szept. 28. 12:39
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

"Akciós szekrény+komód 80 ezer. Kiderül, hogy az ácsrács nincs benne az árban... 25 ezer. "


A rejtett költségek engem is zavarnak - de ezt itt most Isten bizony nem értem: mi az, hogy szekrénynél ácsrács? Az mi? Először ágyrács - nak olvastam, de az sem oké, mert minek a szekrénybe ágyrács? :D

2015. szept. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az elsőnél az ágy kimaradt. és Ágy rácsról van szó...


Én ezeket inkább trükkös eladásnak nevezném!

2015. szept. 28. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!