Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti mernétek 50 ezer ft értékbe...

Ti mernétek 50 ezer ft értékben e-bayről vagy amazonról vásárolni?

Figyelt kérdés
Mert hát ott csak paypallal lehet fizetni és ha átvernek nem tudok semmit se tenni.
2015. szept. 28. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Már miért ne tudnál tenni? Mi a baj a paypallal? Amazonról nem tudok nyilatkozni, de ebaynél vissza lehet igényelni a pénzt, ha nem kapod meg a cuccot.
2015. szept. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Paypallal visszaigényelheted.

Megbízható eladótól olyan cuccot, ami biztos nem átverés és vámmal is megéri én rendelnék.

2015. szept. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én már többször is rendeltem ilyen nagyobb összegben ebayről, soha nem volt semmi gond. Megbízható eladótól kell vásárolni, ennyi a trükk.
2015. szept. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

volt már rá példa, még nem volt gondom


e-bayről 38ezer volt a legmagasabb érték

amazonról 72ezer amiért vásároltam

2015. szept. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazából paypal miatt itt van a legtöbb lehetőséged bármit is tenni. Lehet jobb ötletnek tűnik 20 km-ről a Józsitól vásárolni, de ha átver őt max ütheted a pénzedért. Paypal pedig 100%-ban a vevőt védi.
2015. szept. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább, mint a jofogas.hu-ról, meg is nézem a legutóbbi bejegyzéseket a csalókról!
2015. szept. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rendeltem már ebayröl 400 eu-ért laptopot, 370 eu-ért kamerát, meg 350 eu-ért telefont. Soha nem volt semmi gond, de ha lett volna akkor a paypal visszaadja a pénzt.
2015. szept. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!