Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypal pénzügyi kérdés?!...

Paypal pénzügyi kérdés?! Többi lent!

Figyelt kérdés
Korábban azt az instrukciót kaptam, hogy várjak a bankkivonatra a kód miatt. Megérkezett a bankom hózáró kivonata, de azon sem szerepel semmilyen kód, amit beírhatnák a paypal-on a bankkártyám megerősítésére. OTP-s vagyok! Mit csináljak?

2015. okt. 3. 11:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A kivonaton szerepel a kétszer 1 dollár zárolása, de a tranzakcióhoz semmilyen kód nem társul...
2015. okt. 3. 11:08
 2/11 anonim ***** válasza:
Kell lennie kódnak vagy vlaminek a közleményben.
2015. okt. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nincsen. Csak a zárolás dátuma, sorszáma és az összeg... Nem értem!
2015. okt. 3. 11:26
 4/11 A kérdező kommentje:
Leírva olyan egyszerűnek tűnt ez az egész, azt hittem a kivonat megoldja a problémát, de lehet, hogy be kell telefonálnom... csak ha a kivonaton nem szerepel, akkor egy ügyintéző honnan tudná...
2015. okt. 3. 11:27
 5/11 anonim ***** válasza:
Fotózd be, Paintben takard ki a nem publikus infókat és segítünk. Vagy menj be az OTP-be. Vagy fotózd be és küldd el a Paypalnak.
2015. okt. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha csak a zárolást látod a kivonaton, akkor a következőn lesz csak rajta, amikor ténylegesen beterhelik. Netbankod nincs?
2015. okt. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De van netbankom, de ott még a zárolás sem jelenik meg.


Még olyan kérdésem volna, hogy legelőször nem paypal-al, hanem simán bankkártyával fizettem ki ebay-en a megvásárolni kívánt terméket (2015.09.18), és ekkor levont kétszer 1 dollárt a számlámról a termék árán kívül. Ezután regisztráltam be paypal-ra és akkor vont le a 400 Ft-ot... Van ötletetek, mi lehetett a kétszer 1 dollárnyi levonás? Köszönöm szépen!

2015. okt. 3. 11:36
 8/11 anonim ***** válasza:

vazzeg a legegyszerubb megoldasra nem is gondoltal ugye?

Felveszed a telefont es felhivod az OTP-t, megmondod mikor mennyi penzt vontak le es a neni majd megmondja a kodot


Idos anyukam egyaltalan nem szamitogep zseni de meg o is kepes volt megoldani, mert direkt beallitotta, hogy kapjon sms ertesitest minden tranzakciorol, ugyhogy ahogy beirta a kartya adatokat a Paypalba mar jott is az sms a 400 forintos levonasrol es benne a 4jegyu kod


Ez tenyleg ilyen egyszeru, mint ahogy le van irva...

2015. okt. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves hozzászólást az utolsónak!


Én is kapok sms-t a tranzakciókról, és mint kiderült nem is a 400 Ft-tal van a gond, azt sikerült elintézni, hanem a kétszer 1 dollárt nem értem6értettem, de arra is van egy tippem. Szerintem mivel még nem voltam paypal-ra regisztrálva, ezért vonta le plusz eljárási költség miatt.


Még egyszer köszönöm!

2015. okt. 6. 18:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Nincs eljárási költség. A 2x1 dolláros zárolást szerintem már fel is oldották, azért nem látod a netbankban.
2015. okt. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!