Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik-e ilyen befektetési...

Deus111 kérdése:

Létezik-e ilyen befektetési lehetőség?

Figyelt kérdés
Létezik-e olyan befektetési lehetőség miszerint én "odaadom" a pénzemet egy brókernek, aki "eljátszadozik" vele és így gyarapítja azt? Köszönöm a válaszokat!

2015. okt. 5. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Nem, ilyen nem létezik. Olyan létezik, hogy odaadod a pénzed egy brókernek, eljátszadozik vele, eleinte talán még nyersz is, aztán egyszer csak azt vetted észre, hogy nincs pénzed.

Legjobb tudomásom szerint a bróker nem érdekelt abban, hogy Te nyerj, hiszen minden tőzsdés cégnél ott van a szerződéskötéskor, hogy tudomásul veszed. fokozottan kockázatos dolgot művelsz, nem felelnek a pénzedért.

2015. okt. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet személyi brókered, vagy vehetsz jegyet befektetési alapba. Csodára ne számíts, alacsony kockázat mellett kb. évi 4% érthető most el.
2015. okt. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%

Én tudok olyan befektetést kockázatmentesen, amely 6%-ot hoz euróban, illetve olyat, amely kb 7%-ot hoz forint alapon.

És egyik sem tőzsdei megoldás, mert ott azért van kockázat, ezek külföldi ingatlan alapok.

2015. okt. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Én is tudok (első vagyok) jó befektetési formát, de a kérdező brókert kérdezett.
2015. okt. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha te odaadod a pénzed egy brókernek az nem befektetés, hanem megbízás. Befektetés akkor lesz belőle ha amint írtad a bróker "eljátszadozik" vele. Ha szerencséd van és jó a bróker akkkor jól befektetéseket választ és gyarapodik a pénzed, ha peched van, akkor buksz.
2015. nov. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!