Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti rendeltetek már a musicland...

Ti rendeltetek már a musicland.hu-ról?

Figyelt kérdés
Nem rég rendeltem a musicland.hu-ról ( [link] és fogalmam sincs, hogy mi van. Ha küldök egy e-mailt nem reagálnak, semmi üzenetre, semmire. Ti rendeltetek már innen? És nektek megérkezett időben a termék?

2015. okt. 5. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, rendeltem. Bár én személyesen vettem át. Amúgy megbízható bolt. Ismerem a tulajt látásból (Iván) Szóval átverni biztos nem fognak. Szerintem csak lassú az átfutási ideje a rendelésednek. Meg most hétvége is volt, tehát nem volt alkalmuk foglalkozni veled.
2015. okt. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Mondjuk én előrendeltem, és írtam, hogy november 28 helyett október 30-án jelenik meg az album. (A weboldalon november 28 van még kiírva) De ha megbízható, akkor rendben van! :)
2015. okt. 5. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!