Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék nagyon gyorsan...

Hogyan tudnék nagyon gyorsan pénzt szerezni?

Figyelt kérdés

Tényleg gyorsan kéne kb. 2-3 hét alatt. Nagyon szeretnék elmenni egy táborba, de sajnos eléggé drága... Legalább 50.000 Ft-ot kellene még szereznem, a többi már megvan. (Össz.120.000 ft) Kíméljetek a hülye válaszoktól!! (Pl. Dolgozás, szerveladás)

12/L



#pénzkeresés #pénz #tábor #pénzkeresés gyorsan
2015. okt. 7. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Vagy kifizeti neked valaki, vagy elfelejtheted.
2015. okt. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Én is nagyon sok mindent szeretnék, de nem kapom meg, meg tudok elmenni, stb. - pedig felnőtt vagyok. ( éve szeretnék kijutni Spanyolországba, 120 ezerből ki is jönne :-)


Egyszerűen tudomásul kell venni, hogy amire nincs pénzünk, azt nem kaphatjuk meg.

Igen, tudom, ez hülye válasz volt és le leszek pontozva - sajnos... Mert a realitás fáj.

2015. okt. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én nem pontozlak le, inkább próbálok belenyugodni hogy nem megyek. :(
2015. okt. 7. 16:40
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Miért nem mész jövőre? Biztos lesz akkor is, addig pedig apránként össze tudjátok gyűjtögetni a rávalót.
2015. okt. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát.. oké viszont 2017 február elég messze lesz de ha most elkezdek gyűjteni talán mehetek.
2015. okt. 7. 16:45
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

2-es vagyok.


Végre egy normális kérdező!!! :-) Nem azért, mert nem pontozol le - de azt is köszi - hanem azért, mert megértette a válaszunk üzenetét :-)


Rosszul írtam, mert mindig elkapom a kezem: szóval 8 éve szeretnék kijutni Spanyolországba. Mikor leérettségiztem - nem most volt - azt mondtam: ha zsíros kenyeret eszek egy évig, akkor is kimegyek Sp.o-ba (spanyolt tanultam a gimibe), de mégsem sikerült 15 évig!!! Utána viszont fordult a kocka és 10 évig szinte minden évben hol turistaként, hol segítőként, de minden évben kint voltam :-) Szóval ne add fel!!! De várd ki türelmesen az idejét :-)

2015. okt. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!