Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan kell a Deichmannba...

Hogyan kell a Deichmannba visszavinni a cipőt?

Figyelt kérdés

Vettem egy cipőt a Deichmannba,de felvált,ezèrt szeretnèm visszavinni,de előtte ki kell mosni,vagy jó ugy ahogy hordtam?

Befogják cserèlni egy másik cipőre?

Bocsi a rossz ketegoriáèrt:/



2015. okt. 7. 18:13
 1/7 hisztynka válasza:

Ne mosd ki, mert hivatkozhatnak arra, hogy a mosástól ment tönkre.Nagyon szeretnek mellébeszélni ugyanis!

Csak simán kefével szárazon tisztítsd meg a szennyeződéstől, ha sáros és ne felejtsd el a blokkot magaddal vinni, mert szóba se állnak veled anélkül.

2015. okt. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Èrtem de hanyagság ugy visszavinni hófehèr a cipő ès befogta a nadrág is mármint a nyelvèt ahol èri szoval nemtudom mèg gondolkodom...de ha nem veszik vissza akkor veszek ott egy másik cipőt :D
2015. okt. 7. 18:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem erdekel senkit, hogy befogta a nyelvet valami. A lenyeg,hogy ne legyen saros. Az is csak azert h cipot kuldjenek javitani vagy bevizsgalni, ne sarat vele egyutt, ne koszoljon ossze mast is.
2015. okt. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 hisztynka válasza:

Egyes vagyok, csak azért írtam, hogy ne mosd ki, mert nekem már van vevőreklamációs tapasztalatom a Deichmannal. Csak segíteni akartam, de te tudod.

Egyébként mindenbe belekapaszkodnak, hogy elhárítsák maguktól a felelősséget.ajd te is megtapasztalod.

2015. okt. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, biztos nem rendeltetésszerűen használtad...nem hát, a kezemre húzom a cipőket.

Most pénteke viszek vissza egyet, kíváncsi leszek, mi lesz, évek óta nem vittem vissza cipőt, de már értem, miért vizsgálja így öcsém a cipőket. Régen vettem sportcipőt, bele is futottam

2015. okt. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ez ugy nem mukodik hogy visszaviszem,es mar egybol becserelem egy masik cipore,ha kell megpotolom?
2015. okt. 12. 17:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Attól függ, mi baja. Lehet, hogy elküldik javításra....és visszakapod. Vagy véleményt kérnek
2015. okt. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!