Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ingyenapró/internet/ fehérnemű...

Ingyenapró/internet/ fehérnemű csomagolás Hollandia. Korrekt tájékoztatást adtak telefonon. Át kellett utalni 80 EUR "adókártyára" azóta eltüntek. Sem telefonon, sem mailban. Semmi?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hány embert vertek át, szorult helyzetünkkel visszaélve. Hirdetés fent van....munka,pénzem sehol.Mit lehet tenni SOS?Ki tud segiteni?

2015. okt. 8. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Munkáért soha nem fizetünk, főleg, ha a forrás nem leellenőrizhető! Egy ilyen hirdető oldalra bárki bármit feltehet, miért hirdetne ott egy holland cég, amikor tele vannak vendégmunkással, akik ott kilincselnek a helyszínen?


Ez sajnos átverés, tanulópénz. :(

2015. okt. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Egyszerűen nem hiszem el, hogy még mindig akadnak emberek, akiket ilyennel át lehet verni. Munkáért SOHA NEM FIZETÜNK, munkáért kapunk pénzt!!! Ahol fizetni kell, az mindig csalás! Attól, hogy valaki szép értelmes mondatokban beszél a telefonban, még nem feltétlenül tisztességes.
2015. okt. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, megkérdezhetem, hány éves vagy?

Ezt az oldalt ismered, tehát az internet világában otthon vagy.

Idegen nyelvet jól beszélsz.

Úgy gondolom, se túlságosan fiatal, se nagyon öreg nem lehetsz ezek alapján.

Márpedig az internet és a bulvársajtó tele van ehhez hasonló sztorikkal, és mégis mindig vannak, akiket át lehet verni.

pl. évek óta szajkózzák, hogy a termékbemutatók átverések, gagyi dolgokat adnak el százezrekért. Évek óta net, tévé, rádió, nyomtatott sajtó, tényleg minden erről szól. Mégis minden héten vannak újabb panaszosok, akik bedőlnek nekik.

Én nem bántalak, tényleg csak kíváncsi vagyok, melyik az a korosztály, amelyiket át lehet verni ilyen előre fizetős munka ajánlattal.

2015. okt. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sok buta ember van és ezzel még kedvesen is fogalmaztam :)
2015. okt. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!