Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay-on szeretnék rendelni...

Ebay-on szeretnék rendelni egy táskát, de nem fogadja el az utalást?

Figyelt kérdés

A táska 2,397.11 HUF-ba kerül. Ennyi van is a számlán. Amikor átirányít a PayPal oldalára, elfogadom, tölt egy picit, vissza dob az Ebay oldalára és ezt írja ki: If your payment is declined for some reason, you’ll see your items under Awaiting payment in My eBay. You should then try your payment again.

Amikor rámegyek a My Ebay fülecskére, ott van a táska, de egy kis homokóra van mellette (ahol írja, hogy fizettem-e, elküldték már-e a dolgot) ami azt írja ki, hogy a tranzakció elfogadása folyamatban van (nem pontos, most nem tudok idézni)

Itt van a táska: (amikor kiírtam a kérdést, még volt vissza 1nap és 17 óra, és még volt belőle 4 db)

[link]

a segítséget előre is köszönöm!



2015. okt. 8. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
A táska licites volt, illetve én olyantól nem vásárolnék akinek eddig csak 2 eladása volt!
2015. okt. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2015. okt. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem licites volt. Azt észre vettem volna...
2015. okt. 9. 14:47
 4/8 anonim ***** válasza:

Licites volt,most néztem meg! Ha meg nézed ezeket a táskákat nem ennyiért árulják,ráadásul nézed TE az eladók értékelését is?!

50%-os az eladó... 5 pozitivja, 1 semleges illetve 6 negativja is van!!!

Azt írtad,h mikor kiírtad volt vissza 1 nap és 17 óra és 4 db belőle...ami azt jelenti h 4en licitáltak már rá!!


Ended:

Oct 08, 2015 , 9:26PM EKKOR JÁR LE A LICIT!!!

2015. okt. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem volt licites, hányszor mondjam még el?!

Nem kellet összeget beírnom, hanem csak annyi olt ott, hogy Buy it now. Ami meg mit is jelent? Gondolom tudjátok, legalábbis remélem, ha már tudtok "okoskodni"

Megmondom őszintén, nem néztem az értékeléseit. De annyit megnéztem előtte, hogy a vásárlók megkapták-e vagy sem.


De nem flegmázni akarok, hiszen én csak kérdeztem, ti meg válaszoltatok.

2015. okt. 10. 08:23
 6/8 A kérdező kommentje:

Amúgy, meg minden lejár egy idő után az Ebay-on, ha nem vetted volna észre. És nem 4-en licitáltak rá... Ja, és az emlékezetem szerint nem az volt oda írva, hogy 4 bids.

Vagy talán jobban tudjátok? Gondolom igen...

2015. okt. 10. 08:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mi sem flegmázunk :)

De nézd az értékelést is, eléggé gáz h csak 50%-os és ennyire rossz a vélemény róla..meg nem elég aktiv

2015. okt. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem mondtam, hogy flegmáztok. Nem is úgy jött le nekem.

De már mindegy, már feladták postán.

2015. okt. 10. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!