Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aprópénzt hol lehet beváltani?...

Aprópénzt hol lehet beváltani? (Lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Még nagyon régen elkezdtem gyűjteni egy jó nagy perselybe az aprókat. 5ft-tól 200forintosig vannak benne érmék. És azért így egy elég nagy összeg jött össze. A kérdésem az lenne, hogy hol lehet ezt beváltani és hogy kell bevinni? Anya azt mondta hogy régen úgy volt, hogy papírba kellett tekerni és a postán így beváltották nagy pénzre. Ez ma hogy van? Tudom, hogy hülye a kérdés, de már eléggé zavar, hogy fél éve tele van a persely és nem tudom elkölteni.

2015. okt. 8. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Magyar Nemzeti Bank-ban beváltják. Postán már kezelési költséget számolnak fel érte.
2015. okt. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És én csak úgy beviszem és ott összeszámolják?
2015. okt. 8. 23:02
 3/3 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Külön kell válogatnod pénznem szerint. (5ft, 10 ft)

Nem árt, ha egy papírra felírod, melyikből hány darab van és mellé, hogy ? ft.

Pl. 10 db 5 ft-os = 50 ft. stb

2015. okt. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!