Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyiért vegyek kabátot?...

Mennyiért vegyek kabátot? (átlagos keresetű emberként)

Figyelt kérdés
Néztem az Alleeban a kabátokat és a 10-20 ezer forintostól egészen 200 ezerig vannak. Mennyit szán rá ma egy átlagember, mennyit érdemes?

2015. okt. 10. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

gyk népe 350e- ért vesz kabátot, mert 700e-et keres.


Én meg 5 éve ugyan azt a kabátot hordom, mert nincs újra keret.

2015. okt. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor pont te vagy az emberem. Komolyan hol vásárolnak a normális emberek? Én diákként kerültem fel pestre, de nem merem elhinni, hogy emberek ennyiért vesznek ruhákat, mint amit a plázákban látok. 10 ezer egy ingért, 20 ezer egy pulóverért? Ez kicsit sok...
2015. okt. 10. 11:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Piacon, turkálóban, avagy nyáron veszek téli kabátot. Bár hülyének néz mindenki, de harmad áron hozzá lehet jutni. e-bay-en is ki lehet fogni jókat viszonylag olcsón..
2015. okt. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
New yorker, c&a. Itt márkás és olcsók vannak. New yorkerbeb tavaly 12e ftért vettem egy isteni kabátot. Szóval csak ajánlani tudom.
2015. okt. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Eleinte én is így voltam vele. Vettem cipőt 8000-ért, de egy évet se bírt ki. Ha 16.000-ért veszek, 3-4 évig is jó. Pulóver a HnM-ben 5000, egy év és már csak otthon mertem hordani. Heavytoolsban 16000-ért vettem egyet, két éve hordom, de tiptopp állapotú. Nem fakó, nem nyúlt. Nem azt mondom hogy mindig megéri a drága, de nagyon rá tudnak menni, arra ahogy az embereknek úgysincs pénze a minőségre, ezért a széteső, szirszar, használhatatlan anyagokat adják el az embereknek picit olcsóbban, és hosszútávon többet költesz gagyira,mintha minőséget vennél ritkábban.
2015. okt. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
H&M, C&A, Bershka, New Yorker és társaik sajnos az esetek 99%-ában elég gyatra minőség. Ha másra épp nincs keret, tökéletes, ránézésre is viszonylag igényesek, de valószínűleg nem fognak sokáig tartani.
2015. okt. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
99% hát persze. Az én cuccaim évek óta jól vannak és még csak nen is bolyhosodott a nagyrésze. A farmerekkel szintén nincs gond. Ott se kell minden szemetet megvenni. Tudatos vásárlónak kell lenni.
2015. okt. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nézz körbe angol turkálókban meg a Hádában.
2015. okt. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
outlet centerben vettem 15ért és jóó
2015. okt. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
15ezerért már kapsz egy minőségit de ha szerencséd van akk 12ezerért is kaphatsz egy minőségit. C&A H and M. ZARA.
2015. okt. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!