Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Árvaellátás visszamenőleges...

Árvaellátás visszamenőleges folyósítása mesterképzés elején?!

Figyelt kérdés

Üdvözletem! A kérdést majd inkább itt tenném fel. Most szeptemberben kezdtem a mesterszakot egyetemen, és az alapszakot pedig júniusban végeztem, ami által meg is szűnt a hallgatói jogviszonyom és árvaellátást sem kaptam júliusra, augusztusra, amivel persze tisztában is voltam.

Úgy emlékszem, hogy anno, amikor az alapszakot elkezdtem az érettségi utáni nyárra vonatkozó árvaellátást visszamenőlegesen kiutalálták, mihelyst újra lett tanulói jogviszonyom, plusz ahogy olvastam (többek között ezen a fórumon is) ez így is megy.

A kérdésem az lenne, hogy ez az elszámolás, akkos is így történik ha én alapszakról megyek tovább mesterszakra?

Ma történt meg részemre az első folyósítás a félévben és a várt 4 havi (július-augusztus-szeptember-október) kumulált összeg helyett csak 1 havit írtak jóva. Itt most valami hiba van és keressem meg őket, vagy csak később fogják a maradék három havit utalni????


A válaszokat előre is köszönöm!



2015. okt. 12. 14:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Hívd fel az onyf-t
2015. okt. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!