Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan szerzik be az alábbi...

Honnan szerzik be az alábbi kínai üzletek az Oreo kekszet és a Nutellát?

Figyelt kérdés

Akciós diszkont, V.ker.,Irányi utca 23.

[link]



Ázsia Diszkont:

1093 Budapest, Vámház krt. 7.


[link]



A lényeg,hogy minnél olcsóbban nagyobb mennyiségben szükség lenne oreo kekszre valamint Nutellára.


Köszönöm.



2015. okt. 13. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

"A lényeg,hogy minnél olcsóbban nagyobb mennyiségben szükség lenne oreo kekszre valamint Nutellára. "


Aztán minek? :D Élni lehet ezek nélkül is.

2015. okt. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Metroban nézted már?
2015. okt. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugy tudom Nemetorszagbol veszik kamionszamra. Osszefognak es berendelnek HATALMAS mennyiseget, igy olcsobb lesz az ar.


Ennyi. Amugy nezd meg a feliratot a csomagolason, lehet epp angol, vagy nemet. Tudom, regen a sminkjeim, kremjeim mind nemet felirattal jottek haza a Tigris piacrol.


Amugy Londonban potom penzek ezek a csokik. A Toblerone nagy meg a Toffeffee minf £1, meg van egy rakat Oreo is. Multkor vittem haza a baratom fiainak. Remelem orultek, olyan "trendy" ez a keksz. Szerintem a pilota vagy a vanilias karika sokkal jobb.

2015. okt. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Még tudsz bővebb információt mondani? Magyarországról szerezném be mindenképp.
2015. okt. 23. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!