Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mivel foglalkozol? Mennyi a...

Mivel foglalkozol? Mennyi a nettó jövedelmed? Elégedett vagy a fizetéssel/munkahelyi körülményekkel? Élvezed/szereted a munkádat?

Figyelt kérdés
2015. okt. 14. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Vàllalkozò vagyok, havi 200-300 körül jut magamnak àltalàban. Èlvezem, igen.
2015. okt. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Rendőr.

200 + juttatások.

Nem.

Nem.

2015. okt. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Mekiben forgatom a hambikat minimálbérért. Gyerekkori álmom volt szakáccsá válni (inkább főszakáccsá), hát elég közel kerültem ehhez. :) Imádom a munkámat és a fizuval is elégedett vagyok, mert tudom, hogy a piac árazott be engem ennyire, lévén, hogy bárki el tudná végezni a munkámat ellenben egy programozóéval, aki éveken át csak tanul és tanul. :D
2015. okt. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Gastarbeiter = 'sef fiu', 'mekis fiu', es meg ki tudja hany nicken regisztralt szanalmas, lusta proli, aki az ausztriai mosogatast isteniti es koveteli maganak a 'jussat' idehaza is. Kar valaszolni neki, ugyis csak az jon ki belole, de debezzeg neki mennyire nem fizettek meg a munkajat, es mindenki rettegjen, mert jon a 'melos' es forradalmat csinal.


Idiota.

2015. okt. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Programozó vagyok. 180e Ft a nettóm. Igen. Néha igen, néha nem.
2015. okt. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Megint ez a nyomi....
2015. okt. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Közszfèrában dolgozom kormánytisztviselőkènt havi kb 135 nettóèrt, ebben benne van a cafetèria is. A fizetèssel nem vagyok elègedett, mivel nagyon sokat tanultam, nem ennyi pènzèrt gürcöltem annyit. A munkát szeretem, bár vannak rosszabb napok. Ennek a munkának is van előnye meg hátránya. Jòl jönne egy kis emelès, ennyiből nehèz bármit is kezdeni.
2015. okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kereskedelmi ügyintéző, nettó 120 000, semmi juttatás. Nem vagyok elégedett sem a fizetéssel, sem pedig a munkahelyi körülményekkel. Nem-nem szeretek semmit a jelenlegi helyzetemben. Váltani akarok.
2015. okt. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!