Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki tud erről valamit,...

Valaki tud erről valamit, megbízható-e?

Figyelt kérdés
Nem rég láttam ezt a hírdetést erről facebookon tamasd.wix.com/kairos és nem sok dolgot találtam róla a neten, elvileg külföldön tényleg alkalmazzák és működik, ha valaki tud valami infót erről akkor azt megköszönném ha megosztaná.

2015. okt. 19. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Tehat szerinted leteznek emberek, akiknek azert, hogy egy even at hasznalhassanak a merevlemezeden 320gb-nyi tarteruletet, az internet kapcsolatodat es valamennyit a szamitasi kapacitasbol, megeri kifizetni 2 millio forintot /ev? Azt vagod, hogy ennyi penzbol 5-10 nagyon komoly gepet tudnanak uzemeltetni egy even at?


Hogy idezzek egy viccbol: "Edes fiam, amikor megszulettel, elapadt a tejem, nem tudtalak szoptatni, tehen tejet kaptal helyette, biztos amiatt lettel ekkora nagy marha.". :D

2015. okt. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
A rendszernek nincs gazdasági realitása, a Google és Microsoft is jóval-jóval olcsóbban kínálja ugyanezt már évek óta.
2015. okt. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%

Tudom,hogy sokan azt mondják, kamu,átverés a dolog.

Ez olyan,mintha arról akarnának meggyőzni,hogy nem létezik fehér holló,pedig neked otthon a kalitkában van egy példány belőle.Ha tényleg érdekel a válasz, kérdezz privátban.

2015. nov. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Ez nagyon rossz hasonlat. Mint írtam, a dolog létezik. Azaz, rengeteg fehér holló van a piacon. Azért nem működőképes, mert JÓVAL drágább, mint a többi. Olyan mintha azt mondanád hogy tudsz egy helyet ahol 3000 Ft a csirkemell kilója, gyertek oda vásárolni.
2015. nov. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%

Nagyon bírom értékelni az un. "okos " embereket .Ők megmondják a tutit. Saját kútfejükből kipattant ötleteik alapján, régi sérelmeiket előrángatva tűzzel-vízzel próbálják bizonyítani, hogy valami hülyeség,anélkül,hogy bármilyen konkrét bizonyítékuk lenne.

Ismerik a cég bejegyzését, üzleti adatait, a tulajdonosok személyét, azok anyagi helyzetét, társadalmi elismertségét és szakmai életrajzát, a cég által készített projektek minőségét, kelendőségét a piacon, a cég tízéves terveit, szakembergárdáját, és ezek alapján Csajángaröcsögéről eldöntik, hogy ez átverés.

Hát csak nyugodtan, semmi gond, ez az üzlet nem nekik való, nem vagyunk egyformák.

2015. nov. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

4-es, hát de ez "feltörhetetlen titkosítást" alkalmaz...azé ilyen jó drága...XD nem mellesleg elég napi 10 órát használni...és még a Sony is a partnerük...azon röhögök már napok óta, milyen lenne, ha a Sony azért nem tud elérni egy bizalmas szerződést, mert az a gép, amin ez található ki van kapcsolva...2015-ben ez teljesen reális, hogy olyan nagy cég, mint a Sony egy olyan helyen tart bizalmas adatokat és fizet érte, amihez nem tud bármikor hozzáférni...XD


És az ilyen, mint ez a 8%-os habzó szájjal állítja, hogy dehátezlétezik XD jah...a sok marha befizetéseit visszaosztják, ameddig van...hogy mikor fogy el...hát Questor-osok is megszívták...azt is hasonlíthatnánk ehhez. befizetsz 37ezret a standard csomagra, aztán hát fél éved van, hogy 286 Ft-os napidíjal visszaszerezd...:D

Addig vagy elfogy, vagy nem...miért nem így hirdetik? hogy ezen múlik a pénzed? ja, mert ez így már piramisjáték lenne...hívogasd az embereket, ha azt akarod, hogy még egy ideig pénzt kapj xd


ha van előtte egy "szolgáltatás", akkor már törvényileg nem minősül annak...:D

2015. dec. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15%
Nagyon örülök,hogy akad sok ilyen aggódó állampolgár, aki próbálja " megvédeni" ártatlan társait a belépéstől. Nem gond,sokan vannak ilyenek, mindenkinek vannak negatív tapasztalatai, mindenkit átvertek már valamilyen formában. Aki nem bízik a rendszerben,ne lépjen be. A hálózat a világon szépen gyarapodik, most kb. 60 000 ember lehet benne, nincs szükség olyanra, aki nem bízik meg a cégben. Három hónap tapasztalata alapján maximálisan bízom a cégben, csak ennyit tudok mondani, ha valakit érdekel, lépjen be a legkisebb csomaggal, két hétig tanulmányozza a rendszert belülről, aztán kiveheti a pénzt, ha akarja, de addig ne dumáljon senki vaktában hülyeségeket.
2015. dec. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

" Három hónap tapasztalata alapján maximálisan bízom a cégben"


Persze, hogy bizol, mert voltal annyira fafeju, hogy beszalltal a piramisjatekba, most ket lehetoseged van, belatod, hogy atvertek, vagy megprobalsz masokat behuzva profitalni.


[link]

2015. dec. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%

cikkben leírják :D


ha valaki annyira bízik ebben, hát kérjük meg, hogy fizesse ki helyettünk a belépési díjat. hisz nincs félnivalója, ha tényleg olyan jó, akkor vissza fogja kapni a pénzét.


én azt próbálnám szabályozni jogi úton, hogyha egy ilyen dolog bedől, akkor felelősségre lehessen vonni azt, aki engem győzködött...persze tudom, hogy ez nem egyszerű, hisz csak ajánlják, a döntés, hogy belevágok, az az enyém, tehát a felelősség is...csak ez akkor is rohadtul gáz. oké, hogy valakinek van ilyen szarokra felesleges pénze, de legalább másokat hagyjon békén.

2015. dec. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem neked nem érdemes belépned.
2016. ápr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!