Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Budapestiek, van munkahelyetek...

Budapestiek, van munkahelyetek? Milyen? Mit dolgoztok?

Figyelt kérdés

Nem vennének fel egy 24 éves virágkötő végzettségű kreatív,jó kézügyességű lányt?Betanítható vagyok,voltam ólomüveges is,ott is betanították,és szépen tudok dolgozni!De nem találok semmilyen kreatív munkát! Esetleg ha nektek a munkahelyre kell egy jó kézügyességű,dekorálásban,díszítésben jártas kreatív lány,írnátok nekem?Eléggé művészlélek vagyok,szeretem a szépet,értek a színek kombinálásában,stb..

De bármi más (normális) munkahely is érdekelne,mert elernyed az izmom,hogy nem csinálok semmit!

Szükség van ma még ilyen emberekre,mint én?vagy kitörölhetem a ... a kreativitásommal?

Pénzem semmi..


2010. márc. 16. 20:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!