Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Üd olyanok segitségét szeretné...

Üd olyanok segitségét szeretném kérni aki jártasak a telefonszámlak és telefonszolgáltatások ügyeiben. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem át vagyok verve, többször reklamáltam már de mindig találtak valami kibuvót. Telek*m Like S csomagaról van szó.

2015. okt. 23. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk ha leírnád mi a gond, akkor nagyobb eséllyel tudnánk segíteni.
2015. okt. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
mi a kérdés?
2015. okt. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azért nem részleteztem még mert elég bonyolult. ennek a csomagnak az a lényege hogy 300percet lebeszélhetek három megadott telefonszámmal. mikor megkötöttem a szerzödést nem is kértek telefonszámokat, ezt a következő hónapban orvosoltuk megadtam nekik a telefonszámokat és kértem részletes számlat hogy lássam hogyan vonják le az akciós összeget. Az alapdij 3000ft körül mozog én viszot kaptam egy 4000ft számlát, másnap mentem be és lobogtattam a csekket hogy nem lett levonva a kedvezményem pedig én az alkalmazáson belül amit ajánlottak követtem a hívásaimat. ők bizonygatták hogy levonták stb... következő hónapban arra lettem figyelmes hogy amikor telefonalok az alkalmazásban azt is beleszámolják amit a kedvezményes telefonszámmal telefonálok. pedig előzőleg azt mondták azt külön vonják le. Az alkalmazás 4000forintos számlát mutatott annyit is fizettem de ebbe akkor benne volt az akció része is. ha letelefonlnam a 300percet esküszöm azt is kiszámláznák avval az okkal hogy én nem a kedvezményes telefonszámokkal telefonaltam le. Remélem értitek rémbonyolult. köszönöm a segitséget
2015. okt. 23. 23:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!