Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Állásinterjún recepciós...

Állásinterjún recepciós munkakörben hogyan illik megjelenni? (farmer+blúz, kosztüm)?

Figyelt kérdés
2015. okt. 24. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az az alapelvem, hogy minden állásinterjún úgy illik megjelenni, amit amúgy a napi munkavégzés megkíván.


Dolgoztam már egyetemista koromban sporttelepen, oda sima melegítőbe mentem első alkalommal.

Dolgoztam már üzletben, ott farmer + pólóba mentem interjúra.

Dolgoztam / dolgozom multinál, ide szövetnadrág + ing (de sose pingvin ballagási öltöny! :) ) jöttem interjúra.


Még soha sehol nem volt probléma az öltözékemből.


Egy recepciós munkakörben jobb szállodákban azért elvárt az elegáns megjelenés (még akkor is ha majd a munkaruhát nyilván ők biztosítják), így oda én egy szövet nadrágban (vagy mivel feltételezem lány vagy egy hosszú szoknyában) és blúzban mennék.

2015. okt. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Farmerban semmiképpen. Nem azt mondom, hogy hú, de puccba kell vágni magát az embernek, hogy kisestélyiben kell menni, de csinosan, elegánsabban.
2015. okt. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!